WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Sport i emocje plus” nowym pakietem Netii

Gorący temat

Andrzej Duda: nic nie wiem o współpracy z Cambridge Analytica w mojej kampanii wyborczej, to fake news

8

Netia z odświeżoną ofertą promocyjną

2017-07-18 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Netia odświeżyła swoją ofertę promocyjną. Operator m.in. w zależności o wybranego pakietu z telewizji udostępnia pakiet HBO HD za darmo, a w cenie internetu światłowodowego 100 Mb/s przez pierwsze 3 miesiące klienci otrzymają łącze o prędkości 300 Mb/s.

Netia z odświeżoną ofertą promocyjną

Bazowy wariant dostępu do internetu na zmodernizowanych do standardu światłowodowego sieciach Netii to 100 Mb/s. Dostępne są również opcje: do 300 i do 900 Mb/s. Ceny to odpowiednio 49,90 zł, 59,90 zł i 79,90 zł miesięcznie.

Do każdej umowy na usługi na sieci własnej Netii (solo i pakiety) operator za darmo dodaje również usługę mobilną z nielimitowanymi połączeniami głosowymi w Polsce i pakietem 1 GB danych, o rynkowej wartości około 30 zł miesięcznie. Na wakacje Netia zapewnia dodatkowo 20 GB danych gratis.

Pakiety internet z Telewizją Osobistą dostępne są w 3 podstawowych wariantach (Pakiety TV, Standard oraz Extra), w cenie od 35 zł miesięcznie (pakiet z internetem już za 69,90 zł). W każdym z wariantów pakietów z telewizją do gwarantowanego pakietu Na Start, klient otrzymuje dodatkowe programy, a także opcję dokupienia wszystkich pozostałych pakietów tematycznych w atrakcyjnej cenie.

W pierwszym miesiącu klienci mają dostęp do pełnej oferty 209 oferowanych przez operatora kanałów (w tym 117 w HD) oraz usługi o nazwie Giganagrywarka, która pozwala m.in. na oglądanie wybranych kanałów nawet do 7 dni wstecz i nagrywanie nieograniczonej liczby kanałów jednocześnie, nawet przy braku prądu w mieszkaniu. Po okresie promocyjnym Giganagrywarka kosztuje 15 zł miesięcznie. Usługa Multiroom, to koszt 10 zł miesięcznie.

W przeciwieństwie do innych operatorów płatnej telewizji Netia umożliwia swobodne kształtowanie oferty, w tym np. dokupienie pakietów premium (np. Canal+ Select za 40 zł miesięcznie) już do najtańszych abonamentów.

Pakiet HBO HD z HBO GO dostępnym również na telewizor poprzez dekoder Netia Player, standardowo kosztuje 25 zł miesięcznie. W letniej promocji Netia oferuje - w zależności od wybranego pakietu TV - tę usługę przez 2 lub 3 miesiące bez opłat. Nowością w stosunku do dotychczasowych ofert jest fakt, iż po okresie promocyjnym HBO dostępne jest bez długoterminowego zobowiązania.

W 2016 roku Netia osiągnęła przychody w wysokości 1,52 mld zł i relatywnie stabilną rentowność, wyrażoną skorygowanym zyskiem EBITDA w kwocie 447 mln zł.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Netia

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia