WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

PAP ma konkurować z Reutersem, AFP i Polska Press Grupą. Surmacz: firma ma niewykorzystany potencjał

Gorący temat

Ogilvy&Mather łączy się z J. Walter Thomson Lemon Sky. Prezesem Agnieszka Wasilewska, odchodzi Beata Turlejska

0

Naszemiasto.pl i dzienniki Polska Press ze specjalnym dodatkiem o WOŚP

2018-01-10 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek 11 stycznia br., tuż przed 26. finałem WOŚP, ukaże się specjalne wydanie Naszemiasto.pl w całości poświęcone 25 latom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Naszemiasto.pl i dzienniki Polska Press ze specjalnym dodatkiem o WOŚP

Wydanie poświęcone Orkiestrze ukaże się nie tylko w całym zasięgu Naszemiasto.pl w kraju, ale także jako dodatek do 14. dzienników regionalnych Polska Press. W specjalnym wydaniu czytelnicy znajdą kompendium wiedzy o WOŚP - m.in. kalendarium 25 lat, historię i początki Orkiestry, o której opowie m.in. Jurek Owsiak. Nie zabraknie także historii wolontariuszy, a także tych, którym WOŚP pomógł.

Wydanie specjalne WOŚP to także zaproszenie do wzięcia udziału w 26. Finale. W każdym z 18 miast Polski część wydania została poświęcona lokalnym wydarzeniom związanym z Finałem 14 stycznia.

Wydanie specjalne Naszemiasto.pl kolportowane będzie w czwartek 11 stycznia, a część nakładu również w dniu Finału – 14 stycznia w Warszawie. Łączny nakład wydania to 730 tys. egzemplarzy. Okładkę wydania przygotował Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy. Naszemiasto.pl jest patronem medialnym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ostatnie specjalne wydanie Naszemiasto.pl ukazało się 30 listopada, było poświęcone rewitalizacji warszawskiej Pragi i w całości zostało przygotowane przez uczniów warszawskich szkół.

Markę Naszemiasto.pl tworzy 507 serwisów o takiej nazwie, wydawanych przez Polska Press, a także 18 stałych wydań bezpłatnej gazety „Naszemiasto.pl” oraz kilkadziesiąt wydań sublokalnych i okazjonalnych.

 

Autor: jk

Wiecej informacji: Naszemiasto.pl, Polska Press, WOŚP

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia