WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Semahead zajmie się sprzedażą bezpośrednią reklam w Grupie Interii, odchodzi Michał Otocki

Michał Otocki dyrektorem sprzedaży ds. digital w Edipresse Polska

2017-10-06 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Edipresse Polska wprowadza zmiany w zarządzaniu sprzedażą w obszarze digital. Nowo utworzone stanowisko dyrektora sprzedaży ds. digital objął Michał Otocki.

Michał Otocki Michał Otocki

Otocki odpowiadać będzie za strategię sprzedaży, zarządzanie zespołem handlowym oraz nadzór nad realizacją zobowiązań handlowych dla klientów w obszarze digital. Będzie raportować do Macieja Klepackiego, digital COO w spółce.

Michał Otocki z rynkiem reklamy jest związany od 2000 roku. Przed dołączeniem do Edipresse Polska pełnił od 2013 roku funkcję dyrektora pionu sprzedaży bezpośredniej w Grupie Interia.pl. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Agorze oraz Grupie Onet.

W skład nowej struktury sprzedaży digital wchodzi kilka zespołów. Będą to biuro reklamy lifestyle (oferta pakietowa Polki.pl, Gotujmy.pl, Viva.pl i Party.pl oraz projekty niestandardowe na Wizaz.pl) którego dyrektorem bez zmian jest Agnieszka Kos, zespół sprzedaży w modelu programAtycznym, którym kieruje Karolina Wysocka i dział project management wspierający wszystkie biura reklamy, którym zarządza Monika Ceglińska – Maciak.

W skład działu sprzedaży digital  wchodzi również oferta cross-mediowa Edipresse realizowana w platformach advisory&parenting&fit oraz people&glossy& style&beauty. Komórką będzie zarządzała Anna Mijakowska, zastępca dyrektora sprzedaży ds. digital w platformach multimedialnych, przez ostatnie lata z działem sprzedaży korporacyjnej spółki.

Równolegle na stanowisko dyrektora ds. strategii oferty reklamowej powołano Mariolę Zienkiewicz, która od kilkunastu lat odpowiedzialna jest w Edipresse m.in. za ofertę digital i wsparcie sprzedaży skierowanej do największych klientów firmy. Zienkiewicz będzie raportować do Macieja Klepackiego, digital COO firmy.

Zmiana w strukturze sprzedaży digital nie jest jedyną, wprowadzoną w ostatnich tygodniach w Edipresse. Od początku października stanowiska dyrektorów do spraw digitalowych platform multimedialnych objęły Izabela Bielecka-Gnaś i Dorota Szostek-Rejowska. Z kolei Maciej Klepacki, dyrektor operacyjny segmentu cyfrowego Edpiresse, od października odpowiada także za monetyzację cyfrowego portfolio wydawcy.

Autor: jd

Wiecej informacji: Michał Otocki, Edipresse

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia