WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Piotr Lisiewicz kpi z żądań Mateusza Damięckiego dot. przedstawienia go w „Nowym Państwie” jako „ambasadora Putina w polskim show-biznesie”

Mateusz Morawiecki drugi raz Człowiekiem Roku według Klubów „Gazety Polskiej”. „Da radę”

2018-01-10 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Kluby „Gazety Polskiej” wybrały premiera Mateusza Morawieckiego swoim Człowiekiem Roku 2017. Wręczenie nagrody nastąpi 6 lutego podczas gali w warszawski Teatrze Wielkim.

Mateusz Morawiecki, fot. KPRM Mateusz Morawiecki, fot. KPRM

Obecny szef rządu został już Człowiekiem Roku 2016 według samej „Gazety Polskiej” - nominacja miała miejsce rok temu, w styczniu 2017 roku. Ówczesnego wicepremiera i ministra finansów doceniono wówczas za "wizjonerstwo i udowodnienie niedowiarkom, że poprawa losu zwykłych ludzi jest korzystna dla gospodarki”.

Tym razem tytuł Człowieka Roku przyznali członkowie 450 Klubów „Gazety Polskiej”. -Ta coroczna nagroda to najważniejsza ze wszystkich nagród, przyznawanych przez nasze środowisko osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla Polski i Strefy Wolnego Słowa. To nagroda od czytelników i sympatyków Strefy Wolnego Słowa. Co ważne, nie przyznaje jej żadne gremium, lecz ludzie, dla których dobro Polski jest sprawą nadrzędną. Jest uhonorowaniem wiedzy, odwagi, poświęcenia i ciężkiej pracy w służbie dla Polski”- informuje prezes Klubów „Gazety Polskiej”, Ryszard Kapuściński.

Nagroda Klubów „Gazety Polskiej” jest przyznawana od 2008 roku. - Wszyscy, którzy głosowali na premiera Mateusza Morawieckiego są przekonani, że „da radę” i podtrzyma nadzieję Polaków na to, że kraj będzie bogaty i suwerenny - precyzuje Kapuściński.

Wręczenie nagrody nastąpi 6 lutego br. w Teatrze Wielkim w Warszawie, podczas uroczystej Gali 25-lecia „Gazety Polskiej” i Gali Człowieka Roku 2017. Transmisja odbędzie się na żywo na antenie Telewizji Republika, retransmisja - TVP2.

Autor: jk

Wiecej informacji: Mateusz Morawiecki, Gazeta Polska

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia