WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

KRRiT odpowiada na krytykę Krystyny Pawłowicz. Rada „prowadzi szereg działań w celu odbudowania pluralizmu medialnego w Polsce”

Marcin Dobski dziennikarzem tygodnika „Sieci”

2017-11-14 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dziennikarz polityczny Marcin Dobski rozpoczął pracę w redakcji tygodnika „Sieci” (Fratria). Wcześniej przez dwa lata pracował w „Rzeczpospolitej”.

fot. Sylwia Arlak fot. Sylwia Arlak

Dobski będzie przygotowywał artykuły głównie do wydań tygodnika „Sieci”. Dodatkowo na portalu wPolityce.pl też będą pojawiać się zdobyte przez niego informacje. Dziennikarz pojawi się także w roli komentatora politycznego telewizji wPolsce.pl.

Marcin Dobski zakończył pracę w „Rzeczpospolitej” w zeszłym tygodniu, związany był z tytułem od początku 2016 roku. Wcześniej przez 9 miesięcy pracował w Agencji Informacyjnej Polska Press i „Polsce The Times”, gdzie również zajmował się polityką. W przeszłości był dziennikarzem sportowym.

Jest jednym z jedenastu dziennikarzy nominowanych w tegorocznej edycji Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego - za artykuł „Wysoka pensja Kijowskiego w KOD” opublikowany 4 stycznia br. w serwisie internetowym „Rzeczpospolitej”.

Z danych ZKDP wynika, że w sierpniu br. sprzedaż ogółem „Sieci” wyniosła 61 932 egz.

Autor: łb

Wiecej informacji: Marcin Dobski, Sieci, Fratria

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia