WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Małgorzata Domagalik odchodzi z miesięcznika „Pani”. „Jak nie teraz, to kiedy?”

Małgorzata Domagalik współpracuje z Edipresse Polska, pisze książki i scenariusz

2017-10-17 A A A KOMENTARZE: 25 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wydawnictwo Edipresse Polska zaczyna współpracę z Małgorzatą Domagalik. Na początek dziennikarka poprowadzi dwa cykle autorskich spotkań. Pracuje też nad własnym portalem internetowym, wydaniem książek i scenariuszem filmowym.

Małgorzata Domagalik, fot. Marcin Kempski / Like Photo Małgorzata Domagalik, fot. Marcin Kempski / Like Photo

Spotkania prowadzone przez Małgorzatę Domagalik zaczną się w listopadzie. Na początek będzie to cykl pt. „Studium Kobiety - Ty czyli Kto?” obejmujący spotkania motywacyjne dla kobiet czujących potrzebę rozwoju. Pierwsze zaplanowano na 17-19 listopada br. w Pałacu Ciekocinko.

W grudniu wystartuje drugi projekt firmowany przez Małgorzatę Domagalik: „Masterclass - sztuka konwersacji”. Tutaj pomysł zasadza się na prowadzonych na żywo rozmowach dziennikarki z zapraszanymi gośćmi - osobowościami ze świata kultury, biznesu i sportu. Pierwsza rozmowa przeprowadzona zostanie 11 grudnia, a gościem będzie Andrzej Seweryn. W zamyśle mają to być spotkania odbywające się raz w miesiącu.

- Zapraszamy gości na 50 piętro apartamentowca Złota 44 w Warszawie. Zapewniamy możliwość poznania wspaniałych osób i czynnego udziału w rozmowie oraz wyjątkową oprawę scenograficzną i muzyczną. Wieczór zwieńczy elegancka kolacja przygotowana przez najlepszych, polskich kucharzy - zapowiada Agnieszka Krzemińska, brand manager ds. projektów 360 i inicjatorka spotkań.

Liczba uczestników spotkań ma być ograniczona do 30 osób.

Małgorzata Domagalik podpisała też umowy na napisanie czterech książek (Wydawnictwo Mag i Grupa Wydawnicza Foksal), scenariuszu programu telewizyjnego dla jednej z telewizji, a pod koniec listopada uruchomi portal "Szare w kolorze".

Małgorzata Domagalik to specjalizująca się w wywiadach dziennikarka prasowa i telewizyjna, ale także autorka książek. W telewizji prowadziła m.in. „Męski striptiz”, „Tabu”, „Mieszane uczucia”, „Gorączka”, „Ona i on”. Pod koniec maja br. po 14 latach pracy w miesięczniku „Pani” (Wydawnictwo Bauer) zrezygnowała z funkcji redaktor naczelnej tego pisma. Formalnie zatrudniona tam była do końca września br. - Odchodzę z pisma teraz, bo to najlepszy moment. Jestem osobą, która przez 15 lat była dwa razy naczelną tego samego tytułu. Poza tym piszę książki, robię programy. To ciężka decyzja - ale jak nie teraz, to kiedy? – mówiła portalowi Wirtualnemedia.pl tuż po ogłoszeniu swojej decyzji.

Z początkiem grudnia br. stanowisko naczelnej "Pani" obejmie Monika Stukonis. Do tego czasu obowiązki naczelnej pełni Izabela Komendołowicz-Lemańska, jedna z dwóch zastępców redaktor naczelnej pisma.

Autor: jk

Wiecej informacji: Małgorzata Domagalik, Edpiresse

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia