WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Serial „Diagnoza” obejrzą widzowie ukraińskiej telewizji 1+1

Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka ambasadorkami kolekcji „Przyjaźń” od  W. Kruk

2018-02-15 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Aktorki Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka zostały twarzami kolekcji biżuterii „Przyjaźń” marki  W. Kruk. Kampanię przygotowały zespół W. Kruk oraz Forward Productions.

Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka ambasadorkami kolekcji „Przyjaźń” od  W. Kruk

W ramach kampanii ambasadorki występują w spocie wizerunkowym, opowiadając o łączącej je przyjaźni. Będzie on emitowany w od 1 marca kinach Cinema City w całej Polsce, już teraz można zobaczyć go w internecie, na kanale YouTube marki.

- Przyjaźń, która nas łączy to wzajemne zaufanie, akceptacja, szczerość. Świadomość, że możesz liczyć na bezwarunkowe wsparcie. Przyzwolenie na to, że druga osoba czasem myśli dokładnie tak samo jak Ty, a czasem zupełnie inaczej. To otwartość na tę odrębność. Mamy podobne systemy wartości, poczucie humoru, wspólną pasję. Inspirujemy się nawzajem - mówi Maja Ostaszewska.

Na wiosnę planowane są kolejne aktywacje związane z promocją kolekcji „Przyjaźń”. Obejmą digital, luksusowe magazyny kobiece oraz kino. Reklama kolekcji pojawiła się w pierwszym numerze „Vogue Polska”. Na potrzeby kampanii przygotowano również sesję zdjęciową z udziałem ambasadorek.

Kolekcja „Przyjaźń” jest piątym projektem ambasadorskim W.Kruk. Dotychczas z marką współpracowały Martyna Wojciechowska, Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Rusin oraz Anna Maria Jopek.

Za kreację oraz zakup mediów odpowiada zespół kreatywny W.Kruk oraz współpracownicy marki. Spot oraz sesję kampanii „Przyjaźń” wyprodukowało Forward Productions.

Autor: jd

Wiecej informacji: Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, W. Kruk

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia