WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Wirtualna Polska z kilkudziesięcioma procesami o ochronę dóbr osobistych, przez 2,5 roku zapłaciła 730 tys. zł odszkodowań

Gorący temat

Andrzej Duda: nic nie wiem o współpracy z Cambridge Analytica w mojej kampanii wyborczej, to fake news

8

Maciej Orłoś w talk-show „Orłoś kontra” w telewizji WP ma być kontrowersyjny

2017-09-05 A A A KOMENTARZE: 19 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W poniedziałek, 18 września telewizja WP pokaże pierwszy odcinek „Orłoś kontra”, autorskiego talk-show Macieja Orłosia. W programie będą też stale obecni Szymon Jachimek, Wojciech Tremiszewski i duet Mleko Pod Nosem.

Maciej Orłoś Maciej Orłoś

W programie Maciej Orłoś ma być ostrzejszy i bardziej kontrowersyjny niż w programach informacyjnych, które dotąd prowadził. W każdym odcinku pojawi się dwóch gości, którzy oprócz tego, że będą przepytywani przez Orłosia, będą zadawali sobie pytania nawzajem.

„Orłoś kontra” będzie realizowany z udziałem publiczności w studiu. Stałymi elementami będą też wyzwania improwizowane (dla gości i publiczności) od Szymona Jachimka i Wojciecha Tremiszewskiego, komentarze satyryczne duetu Mleko Pod Nosem oraz oprawa muzyczna od DJ-a Bartosza Filipowicza.

Każdy odcinek „Orłoś kontra” będzie trwał godzinę. Na razie zrealizowano dwa, w których gośćmi będą Ewa Błachnio, Maciej Stuhr, Piotr Gąsowski i Mariusz Kałamaga.

 

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w telewizji WP w poniedziałek 18 września o godz. 22:00, a kolejny - tydzień potem.

Maciej Orłoś jest związany z telewizją WP od jej startu w grudniu ub.r. Jest gospodarzem programu informacyjnego „#dziejesię” o 16:50 i jednym z prowadzących poranne pasmo „#dzieńdobryWP”, a od kwietnia do lipca br. - jednym z gospodarzy „Infoteki”.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lipcu br. telewizja WP zanotowała 0,19 proc. udziału w rynku oglądalności.

Autor: tw

Wiecej informacji: Maciej Orłoś, telewizja WP, Wirtualna Polska

Komentarze (19) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia