WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Rośnie sprzedaż miesięczników luksusowych

Gorący temat

„Wiadomości” chwalą się, że według badania TVP mają wyższą oglądalność od „Faktów”. Pomiar Nielsena nazywają kontrowersyjnym

0

Listopadowy „Twój Styl” z Agatą Kuleszą na okładce i kalendarzem na 2018 rok

2017-10-10 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W środę, 11 października, ukaże się listopadowy numer miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer). Czytelnicy z woj. mazowieckiego dostaną go z przewodnikiem po zabiegach medycyny estetycznej, zaś do całego nakładu będzie dołączony kalendarzyk na 2018 rok.

Listopadowy „Twój Styl” z Agatą Kuleszą na okładce i kalendarzem na 2018 rok

64-stronicowy dodatek opisuje to, co najnowszego w medycynie estetycznej na Mazowszu. Stanowi integralną część pisma. Dostępny będzie wyłącznie w części nakładu skierowanej na woj. mazowieckie. Kalendarzyki natomiast (dostępne w całym kraju) mają dwa wzory do wyboru. Na okładkę magazynu trafiła Agata Kulesza.

Listopadowy numer miesięcznika „Twój Styl" ukaże się w sprzedaży 11 października 2017 roku, w cenie 9,99 zł za egz., w nakładzie 280 tysięcy egzemplarzy i objętości 300 stron.

Sprzedaż będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu) oraz w internecie (Interia.pl). Za kreację odpowiada Digit Art., za mediaplan - MEC.

„Twój Styl” jest liderem sprzedaży wśród magazynów luksusowych i shoppingowych. W lipcu br. jego sprzedaż ogółem wyniosła 154 943 egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: twój styl

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia