WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Allegro, IKEA, Lidl i Play z najlepszymi polskimi spotami świątecznymi (ranking)

Dostawcy warzyw i owoców reklamują Ryneczek Lidla (wideo)

2018-01-08 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Lidl Polska rozpoczął wizerunkową kampanię reklamową swojej oferty owoców i warzyw Ryneczek Lidla. W spotach występują autentyczni dostawcy tych produktów do sklepów. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają firmy GPD Agency i Havas Media.

Dostawcy warzyw i owoców reklamują Ryneczek Lidla (wideo)

W reklamach z kampanii występują Tomasz Jazdon, właściciel gospodarstwa rolnego Onix w Zakrzewie (uprawiający ziemniaki), Jędrzej Cichowlas, właściciel gospodarstwa rolnego w Staniszewie z włoszczyzną, Renata i Piotra Wychowałkowie, z którego gospodarstwa Nowalijka w Piotrkowie Trybunalskim pochodzi sałata sprzedawana w Lidu, oraz Hubert Woźniak, właściciel sadu jabłkowego Rajpol w Wólce Łęczeszyckiej.

Wszyscy opowiadają o swojej pracy, reklamy podkreślają też wysoką jakość dostarczanych przez nich owoców i warzyw.

We wrześniu ub.r. Lidl Polska zrealizował podobną kampanię wizerunkową pod hasłem „Chrupiące z pieca” z udziałem Michała Zajezierskiego, wiceprezesa piekarni Nowel.

Nowa akcja reklamowa będzie realizowana m.in. w telewizji oraz internecie.

Za obsługę marketingową Lidl Polska odpowiadają GPD Agency (kreacja i produkcja reklam) oraz dom mediowy Havas Media (planowanie i zakup mediów).

Lidl jest największym reklamodawcą w branży handlowej - od stycznia do listopada ub.r. cennikowe wydatki reklamowe firmy w mediach pozainternetowych wyniosły 594 mln zł, o 5,7 proc. mniej niż rok wcześniej (według danych Kantar Media).

Autor: tw

Wiecej informacji: Lidl, Ryneczek Lidla

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia