WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

RMF Classic we Włocławku

„Letnia zabawa podróżnicza” i „Z kulturą po drodze” w RMF Classic

2017-06-27 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

RMF Classic zmienia ramówkę na lato. Proponuje słuchaczom więcej literatury, spotkań z aktorami i specjalne bloki muzyczne. Będzie też wakacyjny konkurs - „Z kulturą po drodze”.

„Letnia zabawa podróżnicza” i „Z kulturą po drodze” w RMF Classic

RMF Classic od poniedziałku nadaje w odcinkach powieść katalońskiego pisarza Jaume Cabré'a pt.  „Agonia dźwięków”. Usłyszeć można ją w odcinkach codziennie o godz. 20.10, w interpretacji Krzysztofa Stelmaszyka. Z kolei dziesięcioro innych polskich aktorów – między innymi Danuta Stanka, Karolina Gruszka i Artur Żmijewski - czytać będzie książkę Macieja A. Brzozowskiego - „Boskie. Włoszki, które uwiodły świat”. Każdą z dziesięciu opisanych w niej kobiet przedstawi inny aktor. Odcinków powieści słuchać można codziennie o godz. 13.50.

Znana słuchaczom audycja "Śniadanie Mistrzów" została na czas wakacji przemianowana na "Wakacyjne Śniadanie Mistrzów". Prowadzi ją Michał Matus, a nadawana jest codziennie od godz. 7.00. Inną nowością jest coniedzielny cykl „Ahoj, przyrodo!”, w ramach którego o swoich sposobach na życie w zgodzie z naturą opowiedzą między innymi fotografka Inez Baturo i dziennikarz Adam Wajrak.

Radio startuje też z letnim konkursem dla słuchaczy - „Z kulturą po drodze”.  W ramach zabawy słuchacze będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat miejsc oraz instytucji związanych z kulturą w polskich miastach. Konkurs nadawany będzie codziennie między godz. 11.00 - 15.00.

W okresie od marca do maja 2017 br. RMF Classic miało 1,4 pkt. proc. udziału w rynku.

 

Autor: jk

Wiecej informacji: Letnia zabawa podróżnicza, Z kulturą po drodze, RMF Classic

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia