WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Radio Wawa zagra również w Kielcach

Gorący temat

TVP Sport będzie transmitować turnieje e-sportowe Intel Extreme Masters i ESL

0

Kuba Adamiak z nowym popołudniowym pasmem „Luz blues w Radiu Wawa”

2017-09-04 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Debiut audycji „Luz blues w Radiu Wawa” to najważniejsza zmiana w zaczynającej się w poniedziałek, 4 września, jesiennej ramówce Radia Wawa. Audycja nadawana będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 19.00. Poprowadzi ją Kuba Adamiak.


 

Kuba Adamiak z nowym popołudniowym pasmem „Luz blues w Radiu Wawa”

Na antenę wraca po wakacyjnej przerwie poranne pasmo „Dzika ekipa, czyli Wodzu, Aga i Detektyw” (poniedziałek – piątek, godz. 6.00 – 9.00). W paśmie znajdą się konkursy: „Dlaczego” i „Poranny Sprawdzian”. Pasmo dzienne „Zawsze Polska Muzyka” (godz. 9.00-16.00) poprowadzą Monika Król i Piotr Jachim.

Od godz. 16.00 – 19.00 między poniedziałkiem a piątkiem pojawiać się będzie nowy program Kuby Adamiaka „Luz blues w radiu Wawa”. Dziennikarz zaprezentuje ciekawostki, a także skomentuje bieżące zdarzenia. Słuchacze tego pasma będą mieli szansę wygrać w konkursach: „3 sekundy” i „Historie z palca wyssane”. Na zwycięzców czekać będzie sprzęt elektroniczny, zaproszenia do kina, restauracji i vouchery na zakupy. Kuba Adamiak pozostaje też gospodarzem codziennej listy przebojów „Szczęśliwa 13 Radia Wawa” (godz. 19.00-20.00). Pasmo wieczorne pt. „Muzyczne party” (godz. 20.00-22.00), nadawane od poniedziałku do czwartku, poprowadzi Mateusz Kwiatkowski.

W jesiennej ramówce pozostaje wakacyjne pasmo „Słoneczne Non Stop Polo”, wprowadzone na antenę w czerwcu br.. Program nadawany będzie w piątki i soboty w godzinach od godz. 20.00 do 1.00. Nowym prowadzącym został Mateusz Kwiatkowski.

W okresie od maja do lipca br. udział w rynku słuchalności Radia Wawa wynosił 1,4 proc.


 


 

Autor: jk

Wiecej informacji: Kuba Adamiak, Luz blues w Radiu Wawa, Radio Wawa

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia