WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Gorący temat

Andrzej Duda: nic nie wiem o współpracy z Cambridge Analytica w mojej kampanii wyborczej, to fake news

8

Katarzyna Windysz zamiast Vita Endlera pokieruje Mall.pl

2017-09-12 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Katarzyna Windysz została country managerem Internet Mall Polska i pokieruje działaniami spółki w naszym kraju. Zastąpi Vita Endlera, który opuszcza fotel prezesa i przechodzi do roli niezależnego konsultanta e-commerce.

Katarzyna Windysz Katarzyna Windysz

Według komunikatu zmiany w kierownictwie platformy sprzedażowej Mall.pl mają związek z rozwojem firmy na rynku polskim i wdrożeniem nowej strategii biznesowej, która ma opierać się na stworzeniu efektywnego i funkcjonalnego „xborderu”, wykorzystującego siłę zakupową Grupy Mall w Czechach i jeden z najnowocześniejszych i w pełni zautomatyzowanych magazynów e-commerce w Pradze.

W związku ze zmianami strategii działań na polskim rynku ze stanowiska prezesa zarządu rezygnuje Vit Endler, a Katarzyna Windysz obejmuje stanowisko country managera w Polsce.

Katarzyna Windysz przez ponad 5 lat pracowała w Mall.pl, piastując m.in. stanowisko dyrektora handlowego. Wcześniej przez kilka lat pracowała w dziale handlowym firmy Acana Polska.

W Mall.pl Katarzyna Windysz będzie odpowiedzialna za rozwój, negocjacje z kluczowymi partnerami oraz nadzór nad wszystkimi działaniami w Polsce.

Vit Endler w 2010 r. dołączył do Internet Mall Polska jako country manager. Komunikat podkreśla, że w ciągu 3,5 roku rozwinął firmę z 8 pracownikami i 10 zamówieniami dziennie w jeden z najszybciej rozwijających się biznesów, zatrudniający 160 pracowników i osiągający obrót w wysokości 50 mln euro. Od 2014 r. Endler był odpowiedzialny za całość zagranicznych operacji w Netretail Holding oraz całokształt działalności firmy, w tym objął stanowisko prezesa zarządu Mall.pl.

Po odejściu ze stanowiska prezesa Endler będzie niezależnym konsultantem e-commerce wspierającym m.in. Mall.pl.

Autor: ps

Wiecej informacji: Mall.pl, Katarzyna Windysz, Vit Endler

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia