WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Spółka PushAd Sofware dołącza do Grupy AdNext

Gorący temat

Andrzej Duda: nic nie wiem o współpracy z Cambridge Analytica w mojej kampanii wyborczej, to fake news

8

Katarzyna Ramus przeszła z Wirtualnej Polski do AdNext

2017-09-13 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Na początku września br. do zespołu grupy AdNext dołączyła Katarzyna Ramus, która objęła stanowisko business development directora. Wcześniej przez 12 lat pracowała w Grupie Wirtualna Polska.

Katarzyna Ramus przeszła z Wirtualnej Polski do AdNext

Ramus jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych, budowanie relacji z klientami oraz rozwój technologii i precyzowanie narzędzi opartych na profilach i audience buying.

Do jej obowiązków należy również nawiązywanie współpracy z wybranymi podmiotami z obszaru big data oraz wspieranie implementacji nowych produktów MTI.

Ostatnio Katarzyna Ramus była kierownikiem działu performance w Grupie Wirtualna Polska. Do jej obowiązków należało m.in. zarządzanie zespołem, tworzenie wielokanałowych strategii marketingowych, rozwój oferty reklamowej dla modeli efektywnościowych, monitoring wskaźników skuteczności prowadzonych kampanii i ulepszanie narzędzi optymalizacyjnych.

Wcześniej zajmowała się współpracą z domami mediowymi i planowaniem kampanii. Karierę w branży rozpoczęła w biurze reklamy Wydawnictwa Murator.

Ramus jest absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Katarzyna Ramus, AdNext

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia