WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Radio ZET i RMF FM najczęściej cytowane, Wirtualnemedia.pl przed Gazeta.pl, Niezalezna.pl i Money.pl

Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda dołączyli do RMF FM

2017-07-04 A A A KOMENTARZE: 15 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W ostatnim czasie do grona prowadzących programy w RMF FM dołączyli Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda.

Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda dołączyli do RMF FM

Modzelewski pełni rolę współprowadzącego poranny program „Wstawaj, szkoda lata” (obok Przemysława Skowrona, Tomasza Olbratowskiego, Roberta Karpowicza i Aleksandry Filipek), który na antenie RMF FM emitowany jest w dni powszednie w godz. 5.30-9.30 oraz w weekendy od 6.00 do 9.30.

Z kolei Opyrchał i Wajda prowadzą audycję „Przebój lata”, której na antenie RMF FM słuchać można w soboty i niedziele od 19.00 do 24.00.

Biuro prasowe Grupy RMF FM przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl że Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda na razie pracują przy letniej ramówce.

Udział RMF FM pod względem słuchania w okresie od marca do maja 2017 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 25,2 proc., po wzroście względem analogicznego okresu rok wcześniej o 0,2 pkt. proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał, Dawid Wajda, RMF FM, Wstawaj, szkoda lata, Przebój lata

Komentarze (15) Dodaj komentarz

  1. Jakieś kolejne nikomu nieznane młokosy dołączają do RMF FM.Którzy to już z kolei ? Czyżby kończyły im się gwiazdy ? Coś czuję że już niedługo już za chwilę skończy się ich dominacja na rynku. Do niedawna jeszcze ich mocną stroną były Fakty i publicystyka ale już i to powoli przygasa i blaknie.Da się zauważyć skręt w prawo, zwłaszcza tacy panowie jak Mazurek i Zalewski są propisowscy i słychać to u nich. Muzyka to koszmar i jest coraz gorzej. Inteligentny słuchacz z miasta w średnim wieku nie jest w stanie zbyt długo wytrzymać przy RMF bo co chwilę jest uszczęśliwiany Arianą Grande, Seleną Gomez, Justinem Bieberem czy CBolem i innym umc umc którego teraz pełno w RMF i Esce. Nie zdziwię się jak niedługo Zetka ich zdeklasuje tym bardziej że grają dla dojrzalszego słuchacza i są bardziej obiektywni politycznie, nie boją się rozliczać rządu. Akurat do Zetki z RMFu przeszedł Konrad Piasecki. Witold Lazar zdaje się też wcześniej pracował w RMF. Dziwne że RMF pozbył się takich dziennikarzy i zastępuje ich dziećmi i jakimiś prawicowymi redaktorami jak p. Mazurek. Zetka stawia na dojrzalszych słuchaczy z większych miast, gra bardziej stonowaną i mniej męcząca muzykę, coraz więcej tam klasyki rocka i tym mogą wygrać z RMF FM. A RMF niech sobie dalej gra Ariany i Seleny a dla kontrastu i przeciwwagi daje programy prawicowym dziennikarzom. Ciekawi mnie która koncepcja okaże się mieć lepszą słuchalność czy dojrzalsza i wielkomiejska Zetki czy gimnazjalno prowincjonalna RMF FM. Janusze i Sebixy wybiorą zdecydowanie stację z Kopca, ale w dużych miastach już może być nieco inaczej. Już powoli widać wzrosty u Zetki.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia