WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Telewizja wPolsce.pl pojawiła się w Cyfrowym Polsacie. Karnowski: liczymy też na obecność w dużych sieciach kablowych

Julia Przyłębska wybrana Człowiekiem Wolności 2017 tygodnika „Sieci”

2017-12-23 A A A KOMENTARZE: 13 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska otrzymała tytuł Człowieka Wolności 2017, przyznawany przez czytelników tygodnika „Sieci” oraz redaktorów naczelnych i publicystów tytułów wydawanych przez Grupę Fratria.

Julia Przyłębska wybrana Człowiekiem Wolności 2017 tygodnika „Sieci”

Nagroda Człowieka Wolności przyznawana jest co roku przez tygodnik „Sieci” (wcześniej „W Sieci”). Głównym przesłaniem nagrody jest wyróżnianie osób, które swoją pracą, działaniami, postawą, twórczością lub działalnością publiczną przysługują się obronie wolności słowa i wolności obywatelskich.

W tym roku nagroda trafi w ręce Julii Przyłębskiej, prezes Trybunału Konstytucyjnego. Oficjalnie zwycięzca zostanie ogłoszony w noworocznym wydaniu tygodnika „Sieci”, który ukaże się w przyszłym tygodniu. Nazwisko Przyłębskiej jako Człowiek Wolności 2017 widnieje na okładce numeru.

Czytelnicy i kapituła nagrody honorują co roku osoby szczególnie zasłużone w trosce o wolną Polskę. Rok temu Człowiekiem Wolności został Jarosław Kaczyński, a w poprzednich latach nagrodę przyznano: prof. Krzysztofowi Szwagrzykowi, Jarosławowi Markowi Rymkiewiczowi oraz prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie.

Wyróżnienia trafiły do Karoliny i Tomasza Elbanowskich z Fundacji Rzecznik Praw Rodziców, reżysera Arkadiusza Gołębiewskiego oraz Dariusza Malejonka, założyciela i lidera zespołu Maleo Reggae Rockers.

Z danych ZKDP wynika, że w październiku br. sprzedaż ogółem „Sieci” wyniosła 53 508 egz.

Autor: łb

Wiecej informacji: Trybunał Konstytucyjny, Julia Przyłębska, Człowiek Wolności, Sieci, Fratria

Komentarze (13) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia