WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jedynka z największym wzrostem słuchalności o poranku w dni powszednie, Audytorium 17 przed Eską

Jesień w RMF FM: Maciej Dowbor zastąpi Huberta Urbańskiego, nowi prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał

2017-09-01 A A A KOMENTARZE: 17 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W jesiennej ramówce radio RMF FM wprowadza odmienione pasma weekendowe. Na antenie pojawią się nowi prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał  a Maciej Dowbor zastąpi Huberta Urbańskiego podczas finałów loterii "Szczęśliwa 13-tka".

Jesień w RMF FM: Maciej Dowbor zastąpi Huberta Urbańskiego, nowi prowadzący Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał

RMF FM jesienią głównie odświeża sobotnio-niedzielne pasma programowe. W ramach nowej ramówki w weekendy pojawi się program Pawła Jawora i Oli Filipek „Lepiej być nie może” (sobota-niedziela, godz. 10-15). Jawor w lipcu, po trzech miesiącach pracy dla Radia ZET Gold przeszedł do RMF FM, jednak aż do teraz utrzymywał w tajemnicy, co dokładnie będzie tam robił.

W soboty między godz. 15 a 17 Ewy Farna poprowadzi swój program ”To Lubię”, a w niedzielę to Marek Piekarczyk zaprezentuje „Buntownika z wyboru” w towarzystwie Krzysztofa Urbaniaka.

W weekendy pojawi się kolejna nowość: „Wolne żarty” - show radiowy w którym stand-uper Karol Modzelewski i Krzysztof Urbaniak w satyryczny sposób przedstawią najważniejsze wydarzenia tygodnia. „Imprezowy weekend” - to sobotni program, na który po godz. 20 zapraszać będą Marcin Jędrych i Mateusz Opyrchal.

Od poniedziałku, 4 września na antenę wracają trzy rozmowy publicystyczne: w dni powszednie rano pierwszą przeprowadzi Robert Mazurek, po południu rozmawiał będzie Marcin Zaborski, a w soboty - Krzysztof Ziemiec.

W dni powszednie pasmo „Wstawaj szkoda dnia” (między godz. 5.30-9.00) poprowadzi tercet Mariusz Kalamaga-Tomasz Olbratowski-Przemyslaw Skowron. Gospodynią południowego „Byle do piątku” (godz. 9-14) będzie Ewelina Pacyna, a od godz. 14 do 18 „Lepszą połową dnia” zajmą się: Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz.

Od godz. 19 w dni powszednie Dariusz Maciborek poprowadzi „Poplistę”. Program „Wszystko w temacie” od godz. 23 - Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak, zaś audycję „Dobra Nocka” (od 1 w nocy) Michał Adamski, Ola Filipek i Paweł Jawor.
Od września nowego prowadzącego będzie też miała loteria „Szczęśliwa 13-tka”: Huberta Urbańskiego zastąpi Maciej Dowbor.

W okresie od maja do lipca br. radio RMF FM miało 24,7 proc. udziału w rynku.

Autor: jk

Wiecej informacji: RMF FM, jesień w RMF FM, Maciej Dowbor, Paweł Jawor, Mateusz Opyrchał

Komentarze (17) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia