SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jens Müffelmann przestaje kierować amerykańskim oddziałem Axel Springer, zastąpi go Jan Bayer

Jens Müffelmann, który od początku 2016 roku kierował oddziałem Axel Springer w USA zapowiedział odejście z firmy. Na jego miejsce amerykańskim portfolio wydawnictwa pokieruje Jan Bayer, a Andreas Wiele zajmie się kierowaniem firmą Axel Springer Digital Ventures.

 

Jens Müffelmann Article

Jens Müffelmann jako prezes objął kierownictwo oddziału Axel Springer w USA na początku 2016 r., będąc jednocześnie szefem Axel Springer Digital Ventures.

Zadaniem Müffelmanna było koordynowanie działań wszystkich wydawnictw i serwisów internetowych należących do Axel Springer na rynku amerykańskim. Jak podkreślono w komunikacie Müffelmann z sukcesem uczestniczył w procesie cyfrowej transformacji tytułów ukazujących się w USA.

Według zapowiedzi 51-letni dzisiaj Müffelmann z końcem lutego br. zamierza opuścić obecne stanowiska i poświęcić się wyłącznie działalności związanej z rynkiem inwestycyjnym w Stanach Zjednoczonych. Do końca czerwca br. menedżer będzie nadal doradzał kierownictwu Axel Springer.

Obowiązki związane z zarządzaniem portfolio Axel Springer w USA ma objąć Jan Bayer, członek zarządu wydawnictwa. Z kolei szefem Axel Springer Digital Ventures zostanie Andreas Wiele, który także zasiada w zarządzie koncernu.

 

Dołącz do dyskusji: Jens Müffelmann przestaje kierować amerykańskim oddziałem Axel Springer, zastąpi go Jan Bayer

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing