WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Prezydent Andrzej Duda z 74 proc. zaufaniem społecznym; szef MON Antoni Macierewicz z 55 proc. nieufności

Jacek Cegła ma być nowym dyrektorem biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP

2017-09-26 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Na początku października Jacek Cegła zacznie pracę jako dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP. Od odejścia Marka Magierowkiego obowiązki dyrektora pełni Agnieszka Marciniak.

Jacek Cegła ma być nowym dyrektorem biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP

Jak podało Radio Koszalin, Jacek Cegła pracę w Kancelarii Prezydenta RP ma zacząć 9 października, będzie odpowiadał za relacje z mediami.

Cegła nie chciał komentować tej informacji, nie potwierdziła nam jej również Kancelarii Prezydenta RP. Z Krzysztofem Łapińskim, rzecznikiem prasowym Andrzeja Dudy, nie udało nam się na razie skontaktować.

Łapiński objął to stanowisko na początku maja br., zastępując Marka Magierowskiego, który był zarówno rzecznikiem Andrzeja Dudy, jak też dyrektorem biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP (pod koniec maja został wiceministrem spraw zagranicznych).

Krzysztof Łapiński zapowiadał, że skupi się na pracy rzecznika prezydenta, natomiast dyrektorem biura prasowego kancelarii zostanie inna osoba. Od maja biurem kieruje jego wicedyrektor Agnieszka Marciniak.

Jacek Cegła jest obecnie rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta w Ustce, wcześniej pełnił tam też funkcję naczelnika wydziału promocji. Ponadto przez wiele lat pracował w „Głosie Pomorza” i współpracował z Radiem Koszalin.

W czerwcu br. zmieniła się szefowa Kancelarii Prezydenta RP - Małgorzatę Sadurską zastąpiła Halina Szymańska, która wcześniej była m.in. szefową zachodniopomorskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Szczecinie, audytorem w Urzędzie Miejskim w Stargardzie, burmistrzem Łobza i starostą powiatu łobeskiego (położonego w województwie zachodniopomorskim).

Autor: tw

Wiecej informacji: Jacek Cegła, Kancelaria Prezydenta, Andrzej Duda

Komentarze (7) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia