WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Onet-RASP i Wirtualna Polska bliżej Facebooka, w dół TVN24.pl i Interia.pl (dane Gemius/PBI z września)

Grupa Onet-RAS Polska prowadzi dla Edipresse rodzinny serwis z grami

2017-10-20 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Grupa Onet-RAS Polska i Edipresse Polska nawiązały współpracę, w ramach której Onet przygotował i poprowadzi dla wydawcy serwis internetowy z grami przeznaczonymi dla dzieci i ich rodziców. Na platformie ma być dostępnych ponad 100 darmowych tytułów.

Grupa Onet-RAS Polska prowadzi dla Edipresse rodzinny serwis z grami

Nowy serwis został uruchomiony pod adresem gry.babyonline.pl. Według komunikatu został on przygotowany przez Grupę Onet-RAS Polska z wykorzystaniem jej własnej platformy z grami GamePlanet dostępnej na urządzenia mobilne i komputery.

- To nie pierwszy przypadek takiej współpracy firmy z zewnętrznym wydawcą – przypomina Patrycja Rodzińska-Szary zajmująca się biznesem gamingowym w grupie Onet-RASP. - Serwisy z grami dostarczane przez nas działają już na rynku serbskim (gameplanet.blic.rs) oraz czeskim (hry.blesk.cz).

Przygotowany dla Edipresse serwis zawiera ponad 100 darmowych gier przeglądarkowych i mobilnych, treści o grach, poradniki oraz informacje o promocjach w grach. Grupa Onet-RASP odpowiada także za bieżącą obsługę stron i relacje biznesowe z dostawcami gier.
 
- To dla nas zupełnie nowy obszar, w którym do tej pory nie byliśmy obecni - podkreśla Michał Malinowski, dyrektor ds. marketingu mobilnego Edipresse Polska. - Uruchamiając serwis z grami nie tylko poszerzamy ofertę babyonline.pl o atrakcyjny i angażujący kontent, ale zyskujemy też nowe źródło przychodów.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: Onet-RASP, Edipresse

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia