WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jacek Kurski chce od Gazeta.pl przeprosin i 10 tys. zł. na cele charytatywne za tekst, jakoby opóźnił odlot samolotu

„Gazeta Wyborcza”: Katarzyna Włodkowska i Ludmiła Anannikova przeszły do zespołu „Dużego Formatu”

2018-01-08 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do zespołu reporterów „Dużego Formatu” (Agora) dołączyły dwie dziennikarki: Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska. Wcześniej pracowały w innych działach „Gazety Wyborczej”.

Od lewej: Katarzyna Włodkowska i Ludmiła Anannikova Od lewej: Katarzyna Włodkowska i Ludmiła Anannikova

Ludmiła Anannikova pracuje w „Gazecie Wyborczej" od 2008 r. - najpierw w Poznaniu, a od 2014 r. w Warszawie (jako dziennikarka serwisu Wyborcza.pl, ostatnio w zespole działu krajowego). Równocześnie przez kilka lat współpracowała z „Dużym Formatem”. Za teksty o tematyce społecznej została wyróżniona przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, była także nominowana do Studenckich Nagród Dziennikarskich MediaTory oraz do Pióra Nadziei.

Katarzyna Włodkowska debiutowała w 2003 roku w „Dzienniku Bałtyckim", dwa lata później związała się z trójmiejską „Gazetą Wyborczą". Doświadczenie zdobywała jako dziennikarka newsowa, śledcza i korespondentka sądowa. Publikowała na stronach lokalnych i krajowych, ale także w „Dużym Formacie" i w „Wysokich Obcasach". Jest autorką reportażu „Dom zły", który w 2017 roku otrzymał nominacje do najważniejszych nagród dziennikarskich, m.in. nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego i MediaTorów.

Magazyn reporterów „Duży Format" ukazuje się w każdy poniedziałek z „Gazetą Wyborczą”. Z danych ZKDP wynika,  że w listopadzie 2017 roku średnia sprzedaż ogółem „GW” wyniosła 103 316 egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: Gazeta Wyborcza, Katarzyna Włodkowska, Ludmiła Anannikova, Duży Format

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia