WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Tele Tydzień” i „Tele Świat” liderami wśród pism telewizyjnych w listopadzie. Tylko „TV 14” na plusie

Agnieszka Cegielska i Artur Orzech poprowadzą galę Telekamer 2018, transmisja na oficjalnym fanpage „Tele Tygodnia”

2018-02-12 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W poniedziałek, 12 lutego br. odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer „Tele Tygodnia” 2018. Gala z 21. edycji prestiżowego plebiscytu będzie transmitowana na oficjalnym fanpage „Tele Tygodnia”. Poprowadzą ją Agnieszka Cegielska i Artur Orzech - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Agnieszka Cegielska i Artur Orzech poprowadzą galę Telekamer 2018, transmisja na oficjalnym fanpage „Tele Tygodnia”

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer „Tele Tygodnia” odbędzie się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego 2018 roku w Arkadach Kubickiego w Warszawie.

W tym roku już po raz drugi z rzędu transmisja z gali rozdania statuetek będzie transmitowana na oficjalnym fanpage „Tele Tygodnia”. To właśnie tam pojawią się materiały video, zdjęcia oraz wyniki.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. wydarzenie na żywo poprowadzą Agnieszka Cegielska i Artur Orzech.

Telekamery w tej edycji przyznane zostaną w 11 kategoriach. Portal Wirtualnemedia.pl jako pierwszy opublikował listę nominowanych przez redakcję tygodnika. Wśród nich znaleźli się m.in. serial „Diagnoza”, reality-show „Rolnik szuka żony”, Magda Gessler, Danuta Holecka, Dorota Gawryluk i Michał Szpak.

Głosowanie trwało do 25 stycznia br. i odbywało się wyłącznie za pomocą sms-ów, dzięki którym czytelnicy „Tele Tygodnia” (Wydawnictwo Bauer) już po raz kolejny mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Z danych ZKDP wynika, że w pierwszych trzech kwartałach ub.r. sprzedaż ogółem „Tele Tygodnia” wyniosła 718 638 egz.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Telekamery, Telekamery 2018, Tele Tydzień, Wydawnictwo Bauer

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia