WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 z polskim komentarzem w Cyfrowym Polsacie i nc+

Gorący temat

UPC Polska wycofuje się z kupna Multimedia Polska. UOKiK: fuzja ograniczyłaby konkurencję w 11 miastach

6

Edyta Sadowska na czele pionu programowego i w zarządzie nc+

2018-02-06 A A A KOMENTARZE: 16 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Na początku marca br. Edyta Sadowska dołączy do zarządu platformy nc+ i obejmie funkcję szefa jej pionu programowego. Poprzednio była członkiem szefostwa Grupy Onet-RAS Polska i prezesem Ringier Axel Springer Polska.

Edyta Sadowska Edyta Sadowska

W nc+ Sadowska będzie odpowiadała m.in. za strategię programową nc+, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, kanały zewnętrzne, a także strategiczne partnerstwa biznesowe. Pracę w firmie zacznie 6 marca.

- Oferta programowa nc+ to kluczowy obszar naszej działalności w  kontekście coraz bardziej konkurencyjnego rynku. Rola Szefa Pionu Programowego ma absolutnie kluczowe znaczenie w ramach naszego kierownictwa najwyższego szczebla. Zadania Edyty skupią się na zapewnieniu silnej współpracy, szczególnie z naszymi spółkami matkami oraz akcjonariuszami, Grupą Canal+ i TVN, tak aby móc wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie, a także z najważniejszymi graczami na rynku polskim - wylicza Manuel Rougeron, prezes i dyrektor generalny nc+.

- nc+ to dobrze prosperująca firma. To znakomite produkcje telewizyjne i kinowe, które często wyznaczają nowe trendy, najnowsze technologie, a także szeroka platforma dystrybucyjna... Prywatnie jestem wierną fanką „Belfra”, dlatego ucieszyłam się z propozycji nc+, natomiast zawodowo jest to wyzwanie, na które czekałam - komentuje Edyta Sadowska.

W zarządzie nc+ oprócz Manuela Rougerona są dyrektor finansowy i wiceprezes Frédéric Berardi, wiceprezes ds. marketingu Jacek Balicki, wiceprezes ds. technologicznych i IT Jarosław Kordalewski oraz wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki Artur Przybysz.

Na koniec września ub.r. nc+ miała 2,1 mln abonentów. Pod koniec listopada stacje Canal+ pojawiły się w płatnych pakietach w serwisie Player.pl (należącym do TVN).

Poprzednio przez 12 lat Edyta Sadowska była związana z Axel Springer Polska. W latach 2006-2012 Edyta Sadowska była w firmie dyrektorem finansowym, a na początku 2012 roku została prezesem Ringier Axel Springer Polska. Była też członkiem powołanego w połowie 2014 roku wspólnego kierownictwa spółek Ringier Axel Springer Polska i Grupa Onet.

Jej obowiązki w kierownictwie Grupy Onet-RAS Polska przejął Marcin Biegluk.

Autor: tw

Wiecej informacji: Edyta Sadowska, nc+

Komentarze (16) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia