WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Krzysztof Kraszewski dyrektorem produkcji w Edipresse Polska. Odchodzi Danuta Kamińska-Adamkowska

Agnieszka Łubiarz po 17 latach odchodzi z Edipresse Polska, Małgorzata Franke na czele pism true stories

2017-12-11 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agnieszka Łubiarz, nadzorująca segment magazynów true stories w wydawnictwie Edipresse Polska, odchodzi z firmy. Jej obowiązki przejmie Małgorzata Franke.

Agnieszka Łubiarz Agnieszka Łubiarz

Małgorzata Franke - dyrektor zarządzająca kolekcji, publikacji special interest i custom publishing w Edipresse Polska przejmie od 1 stycznia 2018 roku odpowiedzialność za segment true stories.  Agnieszka Łubiarz, dotychczasowy z-ca dyrektora zarządzającego, nadzorująca ten obszar, odchodzi z firmy.

- W tym roku w ramach rozwoju segmentu kolekcji zaczęliśmy weryfikować potencjał pism z obszaru tzw. special interest. To tytuły, które mają swój specyficzny model biznesowy, podobnie jak magazyny true stories. Decyzja Agnieszki o rezygnacji ze współpracy z Edipresse tylko przyspieszyła decyzję o włączeniu tytułów do obszaru, za który odpowiada Małgorzata Franke - wyjaśnia Alicja Modzelewska-Warec, dyrektor generalna Edipresse Polska.

Agnieszka Łubiarz pracowała w Edipresse przez ponad 17 lat, do kwietnia br. jako zastępca dyrektora wydawniczego platformy poradnikowej oraz dyrektor wydawniczy segmentu true stories. W ramach tego obszaru biznesowego wydawanych jest kilkanaście tytułów, w tym m.in. „Cienie i Blaski”, „Sekrety Serca” oraz „Okruchy Życia”.

Z końcem stycznia 2018 roku z Edipresse odchodzi też, po 22 latach pracy, Danuta Kamińska-Adamkowska, pełniąca funkcję dyrektora produkcji. Z początkiem lutego zastąpi ją Krzysztof Kraszewski.

Autor: jk

Wiecej informacji: Edipresse Polska, Agnieszka Łubiarz, Małgorzata Franke

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia