WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Beata Przybylińska managerem sprzedaży w Edipresse Polska, odpowiada „Party”, „Flesz” i Party.pl

Edipress zawiesza wydawanie pisma „Przyjaciel Pies”. „Szukamy inwestora”

2017-03-30 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wydawnictwo Edipress po 19 latach zawiesza wydawanie miesięcznika „Przyjaciel Pies”. Z czteroosobowego zespołu przygotowującego magazyn zostanie jedna, która zajmie się serwisem internetowym pisma - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Edipress zawiesza wydawanie pisma „Przyjaciel Pies”. „Szukamy inwestora”

Tytuł był liderem na rynku pod względem sprzedaży wśród pism o tematyce kynologicznej. - Podejmując decyzje o zawieszeniu wydawania, kierowaliśmy się względami ekonomicznymi oraz wzrostem popularności mediów elektronicznych - mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Franciszek Rożek, dyrektor wydawniczy Edipress.

Na rynku ukazał się już ostatni numer pisma, wydawanego pod przewodnictwem Thidy Laski. Wydawca zapowiada, że skupi się teraz na rozwoju strony internetowej Pies.pl, będącej dotychczas elektronicznym wsparciem miesięcznika.

Pismo przygotowywały cztery osoby. - Spośród nich Thida Laski nie była zatrudniona wyłącznie przy tym projekcie, nie traci więc pracy. Redaktor prowadząca, Małgorzata Szcześniak, zostanie skierowana do opiekowania się serwisem Pies.pl, być może zatrudnimy przy tym portalu także drugą osobę. Pozostałe będą współpracowały, tworząc kontent na stronę, ale na innych zasadach, niż dotychczas - informuje Rożek.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Edipress będzie szukało inwestora dla papierowej wersji miesięcznika. Jeśli tak się stanie - nie wyklucza sprzedania go. Ale poszukiwania sponsora dotyczą także wersji elektronicznej serwisu.

„Przyjaciel Pies” ukazywał się w nakładzie 15 300 egz.

Autor: Jacek Kowalski

Wiecej informacji: Przyjaciel Pies, Edipresse Polska, Franciszek Rożek

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia