WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Twój Styl” przed „Vivą” liderem reklamowym magazynów, „Pani” i „Życie na gorąco” najmocniej w górę (TOP10)

Gorący temat

„Wiadomości” chwalą się, że według badania TVP mają wyższą oglądalność od „Faktów”. Pomiar Nielsena nazywają kontrowersyjnym

0

„Dworskie życie” - specjalne wydanie „Życia na gorąco” poświęcone zostało życiu europejskich władców

2017-08-30 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek, 31 sierpnia, ukaże się specjalnie wydanie tygodnika „Życie na gorąco” pt. „Dworskie życie”. Poświęcone jest życiu europejskich koronowanych głów.

„Dworskie życie” - specjalne wydanie „Życia na gorąco” poświęcone zostało życiu europejskich władców

W numerze znajdują się aktualności i ciekawostki z życia ulubionych dworskich postaci, najbardziej emocjonujące historie z przeszłości, podróże po królewskich posiadłościach i pałacach. Numer przynosi np. informacje z życia księżny Diany czy ciekawostki o przyjęciach w pałacu Buckingham.

Liczące 48 stron wydanie ukazało się w nakładzie 220 tys. egzemplarzy, kosztuje 2,50 zł. Dostępne jest w punktach sprzedaży prasy. Redaktorem naczelny jest Tomasz Szymański. Wydanie specjalne będzie promowane w stacjach telewizyjnych.

W pierwszym półroczu 2017 roku „Życie na gorąco” było najlepiej sprzedającym się tygodnikiem segmentu yellow. Średnia sprzedaż ogółem wyniosła 521 318 egz. 
 

Autor: jk

Wiecej informacji: Dworskie życie, Życie na gorąco

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia