WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Michał Figurski i Karolina Korwin-Piotrowska gospodarzami nowej audycji porannej Antyradia

Gorący temat

Ogilvy&Mather łączy się z J. Walter Thomson Lemon Sky. Prezesem Agnieszka Wasilewska, odchodzi Beata Turlejska

0

Rusza emisja drugiego sezonu „DKF” w TVN Fabuła. „Program zyskał zaufanie ludzi kina”

2018-01-10 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Kanał filmowy TVN Fabuła realizuje nowe odcinki talk-show „DKF”, w którym Karolina Korwin-Piotrowska rozmawia z aktorami i twórcami. Premierę drugiego sezonu zaplanowano na czwartek 11 stycznia br. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Widzowie przekonują się, że ludzie kina nie mają wiele wspólnego z głupota, tajnością, że mają swoje pasje i pięknie mówią o swej pracy - tłumaczy nam Korwin-Piotrowska.

Zdjęcie z planu Zdjęcie z planu "DKF", fot. Karolina Korwin-Piotrowska

„DKF” to autorski cykl Karoliny Korwin-Piotrowskiej, w którym dziennikarka spotyka się z przedstawicielami świata filmowego i rozmawia z nimi na temat kina i telewizji. Goście zdradzają m.in. anegdoty i ciekawostki zza kulis.

Każdy z trzynastu odcinków „DKF-u” poświęcony jest innemu tematowi. W kolejnych odsłonach Korwin-Piotrowska podyskutuje z gośćmi m.in. o polskiej animacji i najlepszych polskich scenografiach. Producentem audycji jest Remik Maścianica

- Ludzie kina, najwybitniejsze nazwiska, siadają przy jednym stole i mają rzadką szansę porozmawiać o swej pracy, pochwalić się nią, ale i powygłupiać. Oni są przy tym stole, w tym studiu bardzo na luzie, niemal prywatni, czują się bezpiecznie. Cudowne jest to, że oni chcą tu przychodzić, program po zaledwie jednym sezonie zyskał ich zaufanie. To bezcenne. Widzowie zaś, wielu bardzo młodych, mają szansę przekonać się, że ludzie kina nie mają wiele wspólnego z głupotą, tajnością, że posiadają pasje i pięknie mówią o swej pracy - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Karolina Korwin-Piotrowska.

Premierę drugiej serii talk-show z TVN Fabuła zaplanowano na czwartek 11 stycznia br. o godz. 20.00. Pierwszy odcinek będzie poświęcony wielkim aktorskim przemianom, o których porozmawiają Borys Szyc, Justyna Wasilewska, Agnieszka Żulewska, Danuta Stenka i Jakub Gierszał.

Program zadebiutował w TVN Fabuła w sierpniu ub.r., a w studiu pojawiali się m.in. Agnieszka Wosińska, Joanna Kos-Krauze, Agnieszka Smoczyńska, Jacek Bromski, Magdalena Łazarkiewicz, Ryszard Bugajski czy Katarzyna Rosłaniec.

Karolina Korwin-Piotrowska przez 11 lat prowadziła w TVN Style „Magiel towarzyski”, którego produkcję zakończono w maju ub.r. Jesienią kobieca stacja pokazała jej nowy program pt. „#Sława”, w którym dziennikarka prezentowała przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności.

Od tego tygodnia Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski prowadzą „Najgorsze państwo świata”, nową audycję poranną w Antyradiu.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w listopadzie 2017 roku udział TVN Fabuła w rynku telewizyjnym wyniósł 0,27 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: TVN Fabuła, DKF, Karolina Korwin-Piotrowska, talk-show

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia