SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Dominika Wieczorek szefową rozwoju biznesu w SalesTube

Dominika Wieczorek awansowała w agencji SalesTube (należącej do Group One) na nowo utworzone stanowisko szefowej rozwoju biznesu. W firmie pracuje od września 2015 roku, wcześniej była związana m.in. z Grouponem i OMD Media Direction.

Dominika Wieczorek Article

- Ten awans to przypieczętowanie ostatniego półrocza, podczas którego Dominika i jej zespół z sukcesem optymalizowali działania performance dla naszych klientów, a także pozyskiwali nowe budżety. Jako head of business development Dominika będzie łączyła rozwój biznesu z naciskiem na e-commerce oraz zarządzanie zespołem performance w sieci afiliacyjnej SalesTube. Szeroka wiedza w zakresie digital marketingu, partnerskie relacje z klientami oraz bardzo wysoko oceniane przez zespół umiejętności managerskie Dominiki, są tym, co dla mnie definiuje idealnego szefa zespołu - opisuje Joanna Czekaj, dyrektor zarządzająca SalesTube.

Dominika Wieczorek poprzednio pełniła w SalesTube funkcję affiliate managera. Odpowiadała za działania performance i koordynowała prace zespołu prowadzącego kampanie afiliacyjne dla większości klientów, m.in. Idea Banku, Axa, Castoramy i Netii.

Wcześniej pracowała przez 5 lat w OMD Media Direction. Jako planner odpowiadała za kampanie internetowe takich klientów jak Polkomtel, Sony Computer Entertainment czy Citroen. Pełniła także podobną funkcję w firmie Groupon, zajmowała się tam planowaniem ofert i maksymalizacją wyniku finansowego regionu północnej Polski.

Ukończyła metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne w Szkole Głównej Handlowej.

Dołącz do dyskusji: Dominika Wieczorek szefową rozwoju biznesu w SalesTube

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing