WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Eurosport nowym liderem kanałów sportowych w styczniu 2017 roku

Discovery Communications oferuje operatorom telefonicznym w Europie status mobilnych nadawców Igrzysk Olimpijskich

2017-03-02 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Koncern Discovery Communications przedstawił nową ofertę współpracy z operatorami telefonii komórkowej w charakterze ekskluzywnych partnerów igrzysk olimpijskich. Operatorzy będą mogli zyskać status „Oficjalnego Nadawcy Mobilnego”.

Discovery Communications oferuje operatorom telefonicznym w Europie status mobilnych nadawców Igrzysk Olimpijskich

Discovery Communications jest właścicielem wyłącznych praw telewizyjnych i multimedialnych do transmisji igrzysk olimpijskich (organizowanych w latach 2018-2024) na terytorium 50 krajów Europy. Koncern zapowiada najszerszy w historii dostęp do igrzysk za pośrednictwem rekordowej liczby platform.

Podczas odbywających się w Barcelonie targów Mobile World Congress koncern Discovery Communications zaproponował współpracę operatorom telefonicznym. Dzięki statusowi „Oficjalnego Nadawcy Mobilnego” operatorzy będą mogli zaoferować ekskluzywnie swoim klientom nieograniczony dostęp do transmisji z olimpijskich zmagań oraz powiązać swoją markę z kołami olimpijskimi.

Aby zwiększyć zaangażowanie widzów, usługa zostanie zindywidualizowana - operatorzy będą mogli udostępnić swoim klientom własny, całodobowy kanał pokazujący najlepsze momenty igrzysk, w tym przekaz na żywo zza kulis najważniejszych wydarzeń oraz najnowsze wiadomości. Pojawią się także ekskluzywne relacje w trybie na życzenie, które operatorzy będą mogli wykorzystać do aktywizowania kibiców i użytkowników w mediach społecznościowych. Oferta ta będzie dostępna zarówno przed igrzyskami, jak i w trakcie oraz po ich zakończeniu.

- Od ponad 30 lat Discovery współpracuje z najlepszymi partnerami, dostarczając wyjątkową treść dla każdego na wszystkich platformach. Sport ma szczególnie wielką moc oddziaływania w środowisku mobilnym, o czym świadczy rozwój naszej usługi streamingowej, kierowanej bezpośrednio do konsumenta – Eurosport Player.  Nie możemy się doczekać współpracy z operatorami mobilnymi, dzięki której igrzyska olimpijskie staną się jeszcze powszechniej dostępne i w większym stopniu zaangażują użytkowników urządzeń mobilnych - powiedział podczas konferencji Jean-Briac Perrette, prezes i CEO Discovery Networks International.

Autor: łb

Wiecej informacji: Discovery Communications, Eurosport, igrzyska olimpijskie

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia