WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Telewizja wPolsce.pl pojawiła się w Cyfrowym Polsacie. Karnowski: liczymy też na obecność w dużych sieciach kablowych

Internet LTE przez pół roku za darmo w promocji Cyfrowego Polsatu

2017-12-27 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Cyfrowy Polsat oferuje domowy internet LTE przez 6 miesięcy gratis. Nowa oferta promocyjna obowiązuje do połowy lutego przyszłego roku.

Internet LTE przez pół roku za darmo w promocji Cyfrowego Polsatu

W ramach promocji klient kupuje zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE (ODU-200) i routera Wi-Fi (IDU-200), szczególnie pomocnego na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych (na granicy zasięgu). Oferta zawiera opcję „Internetu na próbę”, wprowadzonego dla abonentów Cyfrowego Polsatu i Plusa w październiku br. Polega to na testowaniu internetu przez 2 miesiące, a w przypadku zwrotu  - ponosi się tylko opłatę aktywacyjną w wysokości 9 zł i czynsz za udostępnienie sprzętu (opłata miesięczna za zestaw to 15 zł).

Internet domowy LTE w nowej promocji można łączyć z innymi usługami z portfolio Cyfrowego Polsatu i Plusa telewizją satelitarną lub telefonem w sieci Plus - z rabatem 50 proc. w programie SmartDom. Oferta już jest dostępna w salonach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa - promocyjna sprzedaż trwa do 14 lutego 2018 roku.

W trzech kwartałach br. Cyfrowy Polsat miał sprzedanych średnio 1,77 mln jednostkowych usług (RGU) internetu w modelu abonamentowym i 188,3 tys. w modelu prepaidowym.

Autor: jk

Wiecej informacji: Cyfrowy Polsat, internet LTE

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia