WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Festiwal Piękna 2017 na żywo w Polsacie

Były dziennikarz telewizji Polsat Maciej Stroiński założył agencję PR Brainpower

2017-11-17 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Maciej Stroiński, były dziennikarz telewizji Polsat, założył własną agencję public relations Brainpower. Pod obecną marką na rynku istnieje od października, pierwsze działania prowadzi od kwietnia br.

Maciej Stroiński Maciej Stroiński

Brainpower zajmuje się badaniami rynku i razem z Fundacją Quantum przygotowuje raporty na temat bieżących wydarzeń na podstawie badań aktywności internetowych. Stroiński nie wyklucza poszerzania oferty i współpracy z Quantum. Agencja przygotowuje i obsługuje kampanie social mediowe, a także realizuje filmy promocyjne.

Na czele jednoosobowego zarządu stoi prezes i założyciel agencji Maciej Stroiński. Firma zatrudnia pięć osób, które tworzą działy kreacji, social media, copywritingu, produkcji video i rozwoju. Z agencją współpracuje trzech freelancerów.

Firma prowadzi obsługę klientów w branżach automotive i lotniczej. Współpraca z kolejnymi klientami - z branży wydawniczej oraz RTV - jest w fazie negocjacji.

Założyciel agencji Maciej Stroiński, ma 25 lat doświadczenia pracy w mediach. Od maja br. pełni funkcję sekretarza generalnego i dyrektora zarządzającego w Aeroklubie Polskim. Przez wiele lat związany był z Polsatem, gdzie ostatnio w Polsat News był prowadzącym serwisów informacyjnych i pasma „To jest dzień”. W przeszłości prowadził m.in. „Wydarzenia” i „Tak czy nie”. W przeszłości pracował w TVP Poznań, WTK, Radiu Merkury i „Faktach” TVN. Prowadził również szkolenia medialne dla biznesu, współpracował także z firmami jako konsultant.

Autor: jd

Wiecej informacji: Maciej Stroiński, Polsat, PR, Brainpower

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia