WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Iwona Skalska dyrektorką marketingu Cresa Polska

Bolesław Kołodziejczyk: z Cushman & Wakefield do Cresa Polska

2017-09-11 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Bolesław Kołodziejczyk objął stanowisko dyrektora działu badań rynkowych i doradztwa w firmie doradczej Cresa Polska. Wcześniej był związany z Cushman & Wakefield.

Bolesław Kołodziejczyk: z Cushman & Wakefield do Cresa Polska

Bolesław Kołodziejczyk i zarządzany przez niego dział będzie oferował wsparcie w zakresie budowania strategii i planowania taktycznego dla najemców i inwestorów, sporządzanie analiz najlepszego wykorzystania nieruchomości i studiów wykonalności, a także analiz due diligence i wyboru lokalizacji. W obszarze usług działu badań rynkowych i doradztwa znajdą się także zaawansowane analizy finansowe projektów oraz doradztwo przy transakcjach M&A i restrukturyzacji finansowania inwestycji nieruchomościowych.

Kołodziejczyk to doradca biznesu z 12-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Zarządzał i uczestniczył w ponad 100 projektach doradczych i transakcyjnych realizowanych na rzecz państwowych i prywatnych podmiotów gospodarczych. Przed dołączeniem do Cresa Polska pracował m.in. w firmie Cushman & Wakefield, gdzie doradzał klientom takim jak KGHM TFI, Strabag, Budimex Nieruchomości, Metro Properties, BOŚ, czy PKP. Pracował także w nieruchomościowych funduszach inwestycyjnych.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, studiów MBA na Uniwersytecie Heriot-Watt w Edynburgu, a tytuł doktora uzyskał na Dublin City University. Jest również członkiem RICS i certyfikowanym konsultantem ds. zarządzania.

Autor: km

Wiecej informacji: Bolesław Kołodziejczyk, Cresa Polska

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia