WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

tuBiedronka z GB za darmo i 20% doładowania do wydania na karcie "Moja Biedronka"

Biedronka podnosi pracownikom pensje, nawet o 550 zł

2017-12-05 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od stycznia 2018 roku sieć sklepów Biedronka (Jerónimo Martins) podnosi pensje swoich pracownikom. Podwyżka obejmie wszystkich pracowników sklepów i sieci dystrybucyjnych.

Biedronka podnosi pracownikom pensje, nawet o 550 zł

Jak informuje w oficjalnym komunikacie biuro prasowe Jerónimo Martins, kwota podwyżki będzie uzależniona od szeregu czynników, takich jak staż pracy, zajmowane stanowisko czy lokalizacja placówki. Pracownicy sieci od 1 stycznia 2018 roku dostaną od od 200 do 550 zł brutto miesięcznie więcej.

- Jest to kolejny element realizacji naszej strategii bycia pracodawcą pierwszego wyboru w sektorze handlowym - informuje Jerónimo Martins.

Biedronka zatrudnia obecnie ponad 60 tys. pracowników w ok. 2750 sklepach i 16 centrach dystrybucyjnych. W październiku tego roku za 113 mln zł otwarto centrum dystrybucyjne w Gorzowie Wielkopolskim, w którym zatrudnienie znalazło 320 osób.

Jerónimo Martins od stycznia do września tego roku zanotowało 11,93 mld euro przychodów. Na inwestycje przeznaczono 422 mln euro, z czego większość przeznaczono na rozwój polskiej sieci Biedronka.

Autor: jd

Wiecej informacji: Jerónimo Martins, Biedronka

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia