WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Mediacap ze wzrostem wpływów i spadkiem zysku. „Koszty transformacji biznesu konsultingowego w technologiczny”

Aneta Jaworska po 9 latach odchodzi z IQS, zastąpi ją Beata Sadowska

2017-12-22 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Aneta Jaworska, dyrektor marketingu w firmie badawczej IQS (należącej do holdingu Mediacap), z początkiem stycznia 2018 roku odchodzi ze spółki. Obowiązki Jaworskiej przejmie Beata Sadowska.

Aneta Jaworska Aneta Jaworska

Jaworska dołączyła do firmy IQS blisko dziewięć lat temu. Jako dyrektor marketingu zarządzała całościową strategią komunikacji Grupy IQS, wszelkimi działaniami PR i marketingowymi. Dwa razy poprowadziła w firmie proces rebrandingu. Przez ostatnie trzy lata zajmowała się również komunikacją zewnętrzną w ramach platformy badawczej Opinie.pl.

Jaworska odchodzi z branży badawczej, będzie teraz dyrektorem zarządzającym ośrodka wypoczynkowego Gwarek na Mazurach.

- Traktuję to jako wyzwanie, pokrewne z moimi dotychczasowymi zainteresowaniami branżą turystyczną. Od lat wiele podróżuję, zarówno po Polsce, jak i po świecie, poszukując nietuzinkowych miejsc z potencjałem. Ośrodek Gwarek - Mazury w Pięknej Górze, w którym będę pracować jest sprofilowany jako miejsce wypoczynku dziecięco - rodzinnego i mam zamiar rozwinąć ten koncept o inne pomysły, również z rynku międzynarodowego - podkreśla Aneta Jaworska w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Przed dołączeniem do firmy IQS przez pięć lat była strategy managerem w Telewizji Polskiej.

Z początkiem stycznia 2018 roku osobą odpowiedzialną za PR i marketing w IQS zostanie Beata Sadowska, ostatnio związana z agencją Generations Family&Young Marketing. Przez ponad rok była tam PR managerem. Wcześniej przez blisko 13 lat pracowała w agencji Hill+Knowlton Strategies.

Autor: bg

Wiecej informacji: Aneta Jaworska, IQS, Beata Sadowska

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia