WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Zbigniew Pruski head of affiliate sales w BBC Worldwide Polska

Gorący temat

UPC Polska wycofuje się z kupna Multimedia Polska. UOKiK: fuzja ograniczyłaby konkurencję w 11 miastach

6

BBC Worldwide Polska z lokalnym zespołem programowym. Na jego czele stanął Tom Balfour

2018-01-09 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Tom Balfour stanął na czele nowo powołanego lokalnego zespołu programowego BBC Worldwide Polska dla marek kanałowych BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle i BBC HD.

fot. Shutterstock.com fot. Shutterstock.com

W zespole programowym BBC Worldwide Polska znajdzie się senior programming manager, którym został Tom Balfour dotychczasowy programista kanału BBC Brit. Przenosi się do polskiego biura z centrali BBC Worldwide w Londynie.

Oprócz Balfoura w skład grupy wchodzą jeszcze Joanna Rathe, Konrad Lesiewicz, Aleksandra Graczak i Urszula Żukowska.

Rathe wcześniej pracowała jako manager ds. programowania w nc +, opiekując się kanałami Kuchnia +, Domo +, Planete +, a od 2016 roku jako manager ds. zakupów programowych w Agorze (telewizja Metro).

Konrad Lesiewicz dołączy do zespołu z IPG Mediabrands - U2 Media. Aleksandra Graczak pracowała dla międzynarodowych nadawców płatnej telewizji, w tym Viacom i Discovery, jako planner programowy i koordynator produkcji. Urszula Żukowska natomiast wcześniej pracowała dla SDI Media obsługując firmy medialne, w tym Discovery, Sony i Netflix.

Zmieniają się także kompetencje Doroty Tomas. Przejmuje ona teraz szerszą odpowiedzialność jako head of business development, strategy and research. W październiku 2017 roku do jej zespołu dołączyła Tatiana Breslavskaia, która wcześniej pracowała jako starszy analityk w dziale operacyjnym CIB w The Royal Bank of Scotland.

Nowy zespół zacznie pracę w połowie stycznia br. Będzie podlegał i raportował bezpośrednio do szefostwa na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, zlokalizowanego w centrali BBC Worldwide w Londynie. Zmiany kadrowe wspiera mają bardziej zregionalizowane podejście do zarządzania kanałami.

 - Bardzo się cieszę, że struktura naszego polskiego biura rozrasta się o lokalny zespół programowy i wzmocniony pion badań. Jestem przekonany, że to dobry krok w kierunku dalszego rozwoju naszych kanałów tak, by dostarczały polskim widzom rozrywki w jakości Premium, jeszcze lepiej dopasowanej do ich potrzeb - komentuje Jacek Koskowski, zarządzający BBC Worldwide Polska.

Autor: jk

Wiecej informacji: BBC Worldwide Polska, Tom Balfour, Joanna Rathe, Konrad Lesiewicz, Aleksandra Graczak, Urszula Żukowska

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia