WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jakub Kuźnik i Łukasz Smolnik w zespole Zoom bsc

Gorący temat

Ogilvy&Mather łączy się z J. Walter Thomson Lemon Sky. Prezesem Agnieszka Wasilewska, odchodzi Beata Turlejska

0

Aviva wybrała Zoom bsc do obsługi public relations

2018-01-09 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Firma ubezpieczeniowa Aviva wybrała agencję ZOOM bsc do współpracy w zakresie komunikacji produktowej i korporacyjnej oraz obsługi PR programów społecznych ubezpieczyciela.

<!-- 1.555s --><!-- 1.4588s --><!-- 0.4833s -->

Do zadań agencji należy, m.in. planowanie i realizowanie działań PR, media relations, bieżące doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej, w tym działań na Twitterze, oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji firmy z jej interesariuszami.
Zoom bsc odpowiada również za obsługę PR akcji i kampanii społecznych organizowanych przez ubezpieczyciela – pierwszym projektem jest program antysmogowy „Wiem, czym oddycham”.

Umowa Avivy z Zoom została podpisana na czas nieokreślony. Agencję wyłoniono w ramach konkursu ofert, którego szczegółów firmy nie ujawniają. W Zoom za realizację działań PR odpowiada zespół pod kierownictwem Sylwii Maj oraz Łukasza Smolnika.

W jednej ze swoich ostatnich kampanii, realizowanej w listopadzie ub.r. pod hasłem „Wiem, czym oddycham”, Aviva pokazywała miasto umierające od smogu i przekonywał do zainstalowania czujników jakości powietrza.

Autor: bg

Wiecej informacji: Aviva, Zoom bsc

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia