SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

ARC Rynek i Opinia wprowadza aplikację do badań online

Instytut ARC Rynek i Opinia wprowadził aplikację Epanel.pl do realizacji badań online. Mogą z niej korzystać klienci oraz respondenci panelu. Aplikacja jest bezpłatna.

Article

Z aplikacji mogą korzystać zarówno zarejestrowani, jak i nowi użytkownicy epanelu po stronie klientów i respondentów. Można ją pobrać ze sklepu Google Play oraz App Store.

Narzędzie daje klientom możliwość trafniejszego doboru geograficznego respondentów dzięki usługom lokalizacji danego telefonu. Respondenci z kolei z poziomu aplikacji mogą wypełniać ankiety, zarządzać swoim kontem oraz sprawdzać bieżący stan środków. Ponadto użytkownicy otrzymują na bieżąco powiadomienia o nowych ankietach do wypełnienia.

- Aplikacja do badań online to naturalny krok w rozwoju naszych usług badawczych. Już od wielu lat udział badań online w tzw. „torcie badawczym” rośnie i, biorąc pod uwagę kolejne pokolenia konsumentów, tendencja ta się nie odwróci. Celem firm badawczych jest realizowanie tych badań jak najrzetelniej i z największą efektywnością dla naszych klientów. Dlatego podążanie za konsumentem, który coraz większą część swojego czasu spędza korzystając z urządzeń mobilnych, nie tylko w kontekście towarzyskim, rozrywkowym czy zawodowym, ale też w kontekście korzystania z usług czy produktów, jest integralną częścią naszej pracy - komentuje Piotr Czyżewski, dyrektor ds. rozwoju w ARC Rynek i Opinia.

Epanel.pl ma 65 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, a w 2017 roku zrealizowano za jego pośrednictwem ponad 250 tysięcy wywiadów.

Dołącz do dyskusji: ARC Rynek i Opinia wprowadza aplikację do badań online

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing