WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ministerstwo Finansów chce, by dostawcy internetu blokowali podejrzane domeny w drodze decyzji administracyjnej. Konfederacja Lewiatan: dotkliwe skutki dla rynku usług elektronicznych

Anna Mazur z Ministerstwa Rozwoju na menedżera ds. regulacyjnych IAB Polska

2017-09-12 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Anna Mazur objęła stanowisko menedżera ds. regulacyjnych Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jest odpowiedzialna za działania związku w obszarze Public Affairs oraz udział w procesach legislacyjnych w Polsce i Unii Europejskiej.

Anna Mazur Anna Mazur

Anna Mazur do IAB Polska przeszła z Ministerstwa Rozwoju, gdzie odpowiadała za kwestie związane z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorców na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej.

Lata 2011 - 2016 spędziła w stałym przedstawicielstwie Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej w Brukseli, gdzie jako przedstawiciel Polski prowadziła negocjacje gospodarczych projektów legislacyjnych, w szczególności w obszarze praw własności intelektualnej i przemysłowym.

Wcześniej pracowała m.in. w Ministerstwie Gospodarki (w latach 2007 – 2010) i kilku kancelariach prawnych.

Anna Mazur jest absolwentką prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: Anna Mazur, IAB Polska

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia