WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Radio Plus świętuje 25 urodziny i rozdaje samochody Citroen C3

Andrzej Adamczyk nowym szefem muzycznym Radia Plus. Odchodzi Arkadiusz Stępień

2017-09-08 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Andrzej Adamczyk zastąpił Arkadiusza Stępnia na stanowisku szefa muzycznego w sieci Radio Plus. Stępień pożegnał się z firmą, zaś Adamczyk będzie łączył nową funkcję z dotychczasowymi obowiązkami szefa muzycznego Eska GO.

Andrzej Adamczyk nowym szefem muzycznym Radia Plus. Odchodzi Arkadiusz Stępień

Andrzej Adamczyk zawodowo zawiązany jest z radiem od 1994 roku. W pierwszych latach pracował w Radiu GO (Gorzów Wlkp.), w którym pełnił funkcję szefa muzycznego oraz redaktora naczelnego. W latach 1999 - 2002 był szefem anteny Radia ESKA Gorzów. Następie pracował w Grupie Radiowej Agory, gdzie był m.in. dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje Elita Bydgoszcz i Złote Przeboje Kolor Wrocław. W latach 2005 - 2009 pełnił stanowisko dyrektora programowego ogólnopolskiej sieci Radio Złote Przeboje. Od półtora roku konsultuje muzycznie projekt platformy multimedialnej Eska GO.

Radiu Plus w tym roku świętuje 25-lecie działalności. Z tej okazji przygotował dla słuchaczy konkurs, w którym nagrodami są samochody Citroen C3.

Radio Plus „Przeboje z Nutą Nostalgii” to sieć rozgłośni lokalnych, prezentujących muzykę z lat 60., 70., 80. i 90. Można słuchać w Bydgoszczy, Gdańsku, Głogowie, Gnieźnie, Gorzowie Wlkp., Gryficach, Koszalinie, Krakowie, Legnicy, Łodzi, Olsztynie, Opolu, na Podhalu, w Radomiu, Szczecinie, na Śląsku, w Warszawie i Zielonej Górze.

W okresie od maja do lipca 2017 roku udział sieci w rynku wynosił 2,2 proc.

Autor: jk

Wiecej informacji: Andrzej Adamczyk, Radio Plus, Arkadiusz Stępień

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia