WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Allegro znosi opłaty za ofertę i podwyższa prowizje w działach Motoryzacja, Zdrowie i Uroda

Allegro zmienia stronę główną: więcej promocji i ofert tematycznych

2017-09-12 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Strona główna serwisu Allegro.pl została udostępniona w nowej wersji, bardziej dostosowanej do przeglądania na urządzaniach mobilnych. Mocniej wyeksponowano na niej wyszukiwarkę i sekcje tematyczne.

Allegro zmienia stronę główną: więcej promocji i ofert tematycznych

W nowej wersji strony głównej Allegro.pl wyeksponowane zostało okno wyszukiwarki, a poniżej znajduje się więcej niż dotąd sekcji tematycznych, kierujących użytkowników do uporządkowanych prezentacji najciekawszych ofert i aktualnych promocji. Pokazywane są zarówno propozycje skierowane do indywidualnego klienta na podstawie jego preferencji, jak i bestsellery popularne wśród innych klientów

Uporządkowane i uproszczone zostaną także strony wewnątrz serwisu, tak by były czytelniejsze i ułatwiały klientom korzystanie z różnych dostępnych opcji. Ma to sprawić, że wygodniejsze będzie korzystanie z Allegro na różnych urządzeniach: zarówno komputerach, jak też smartfonach i tabletach. Przedstawiciele witryny podkreślają, że na urządzeniach mobilnych notuje ona już podobne wyniki odwiedzalności jak na komputerach.

- Strona główna ma pomagać w zakupach. Nowa wersja mieści więcej informacji o promocjach, specjalnych ofertach i okazjach, czyli o wszystkim, co Polacy lubią w internetowych zakupach. Więcej przydatnych informacji i lepsza nawigacja pomogą w dotarciu do interesujących ofert i ułatwi poruszanie się po allegro niezależnie od urządzenia - opisuje Piotr Szybiak, chief technology officer Allegro.

Według badania Gemius/PBI w lipcu br. Allegro.pl zanotowało 15,33 mln realnych użytkowników i 1,32 mld odsłon.

Autor: tw

Wiecej informacji: Allegro, strona główna

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia