WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Polsat kupując stacje telewizyjne od ZPR zwiększy udziały rynkowe, a jako broker reklamy tv zbliży się do TVN

Agnieszka Starewicz-Jaworska po 10 latach pracy odchodzi z ZPR Media

2017-12-18 A A A KOMENTARZE: 36 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agnieszka Starewicz-Jaworska, dyrektor wydawnicza serwisu internetowego „Super Expressu” SE.pl, odchodzi z Grupy ZPR Media, z którą była związana przez 10 lat - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Agnieszka Starewicz-Jaworska Agnieszka Starewicz-Jaworska

Funkcję dyrektora wydawniczego Starewicz-Jaworska pełniła przez ostatni rok. Odpowiadała za tworzenie strategii oraz zwiększanie monetyzacji serwisów SE.pl i Beszamel.pl.

Pracę w Grupie ZPR Media zaczęła w 2007 roku. Początkowo pełniła funkcje project managera i redaktora naczelnego SE.pl, a potem przez cztery lata była dyrektorem contentu i marketingu online. Zarządzała wtedy redakcją serwisu Poradnikzdrowie.pl oraz odpowiadała za działania marketingowe dla projektów internetowych oraz strategię działań z zakresu SEO/SEM dla całej firmy.

Agnieszka Starewicz-Jaworska nie podaje swoich obecnych planów zawodowych. Udało na się ustalić, że pracę w nowym miejscu zacznie w lutym przyszłego roku. - Nadszedł czas na nowe interesujące wyzwania i rozwijanie ścieżki zawodowej w nowym miejscu - przekazała nam.

Jej obowiązki w Grupie ZPR Media zostaną podzielone między redaktora naczelnego SE.pl Bartłomieja Łęczka i dyrektor zarządzającą Grupy Super Express Ewę Lampart.

Starewicz-Jaworska to kolejny menedżer żegnający się w ostatnim czasie z Grupą ZPR Media. Jesienią br. z firmy odeszli Maja Biniewicz (była dyrektorem strategicznym ds. sprzedaży w IDMnecie), która niedługo potem objęła funkcję digital chief officera w Grupie MullenLowe, wiceprezes IMDnetu Konrad Łaski oraz Grzegorz Wiejak zespołu marketingu Nowa TV.

Autor: tw

Wiecej informacji: Agnieszka Starewicz-Jaworska, ZPR Media

Komentarze (36) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia