WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Edipresse wprowadza nową strukturę działu wydawniczego, odchodzi Magdalena Modrzewska

Agnieszka Bieniek po 18 latach odchodzi z biura reklamy Edipresse

2017-06-30 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agnieszka Bieniek po 18 latach rozstaje się z Edipresse Polska, gdzie pracowała jako dyrektor biura reklamy. Natomiast Małgorzata Perzanowska obejmuje nowo utworzone stanowisko dyrektora strategii i sprzedaży korporacyjnej.

Alicja Modzelewska Alicja Modzelewska

Zarząd spółki zdecydował o powołaniu nowego stanowiska w strukturze dyrektora sprzedaży ds. digital, na które obecnie prowadzona jest rekrutacja. Zatrudniona osoba przejmie wszystkie obowiązki odchodzącej Agnieszki Bieniek z obszaru digital i będzie raportować bezpośrednio do Izabeli Bochenek-Strauss, członka zarządu Edipresse Polska, odpowiedzialnej za cyfrowe portfolio firmy.

- Doceniamy te wspólne lata pracy. Agnieszka wniosła bardzo wiele w rozwój naszej firmy, nie tylko w obszarze tytułów prasowych, ale także w budowaniu sprzedaży w digitalu i rozwoju projektów crossmediowych - mówi Alicja Modzelewska-Warec, dyrektor generalna Edipresse Polska.

Ponadto Małgorzata Perzanowska obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora strategii i sprzedaży korporacyjnej. Do jej obowiązków należy m.in. planowanie strategii sprzedaży dla tytułów prasowych spółki oraz projektów multimedialnych, negocjacje umów korporacyjnych oraz ustalanie polityki sprzedażowej.

Dyrektorzy zarządzający platform multimedialnych - Agnieszka Smit i Agnieszka Wicher-Szczesna - będą bezpośrednio odpowiadać za strategię sprzedaży brandów prasowych oraz za wszystkie działania związane z funkcjonowaniem dedykowanych zespołów sprzedażowych.

Zmiany mają nastąpić od stycznia 2018 roku.

Autor: łb

Wiecej informacji: Agnieszka Bieniek, Edipresse Polska, Małgorzata Perzanowska

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia